21 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Życzliwości. Z tej okazji Samorząd Uczniowski wspólnie z biblioteką szkolną oraz pedagogiem przygotował dla nauczycieli i uczniów specjalne opaski z miłymi słowami, uśmiechnięte buźki oraz okolicznościową gazetkę tematyczną. W ciągu dnia opaski oraz buźki były rozdawane wszystkim chętnym, aby przypomnieć, jak ważne są drobne gesty dobroci i ciepłe słowa. Mamy nadzieję, że ta
[…]