21 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Życzliwości. Z tej okazji Samorząd Uczniowski wspólnie z biblioteką szkolną oraz pedagogiem przygotował dla nauczycieli i uczniów specjalne opaski z miłymi słowami, uśmiechnięte buźki oraz okolicznościową gazetkę tematyczną.
W ciągu dnia opaski oraz buźki były rozdawane wszystkim chętnym, aby przypomnieć, jak ważne są drobne gesty dobroci i ciepłe słowa.
Mamy nadzieję, że ta pozytywna energia będzie nam towarzyszyć nie tylko od święta, ale każdego dnia.

