Już od dziesięciu lat przed świętami odwiedzamy podopiecznych krośnieńskiego hospicjum. W tym roku uczniowie również przygotowali świąteczne stroiki dla chorych i samotnych przebywających w tej placówce. Niestety nie mogliśmy się spotkać z tymi ludźmi osobiście ze względu na wprowadzony w hospicjum zakaz odwiedzin, ale przekazaliśmy życzenia i drobne, własnoręcznie wykonane upominki. Akcja została zorganizowana przez pedagoga szkolnego oraz samorząd uczniowski z opiekunami.

