Samorząd Uczniowski zaprasza wszystkich uczniów do wzięcia udziału w Szalonym Tygodniu Wiosennym!
Akcja odbędzie się od 16 marca do 20 marca. Każdego dnia czeka na Was inne, ciekawe zadanie. Zachęcamy wszystkich do wspólnej zabawy i włączenia się do akcji.

