W piątek po drugiej i trzeciej lekcji zorganizowaliśmy na boisku szkolnym tańce przy ulubionej muzyce. Frekwencja dopisała, humory też. Najbardziej aktywni byli uczniowie z klas młodszych, ale starsi też dali się ponieść muzyce i pląsali ukradkiem poza boiskiem. Po takiej zabawie uczniowie wracali na kolejne lekcje dotlenieni i zregenerowani. Akcja ta odbyła się w ramach Szkolnych Dni Kultury Zdrowotnej i Ekologicznej, bo przecież nie ma nic zdrowszego niż ruch i uśmiech. Dziękujemy Oliwii i Natalii z klasy VIII za zaangażowanie i przeprowadzenie zabaw.

