Z okazji Dnia Dziecka uczniowie klas 4 -8 wybrali się do Kina Helios, w którym obejrzeli ,,Drzewo Magii” – film opowiadający historię współczesnej rodziny, która musi przeprowadzić się na wieś i zmierzyć się z wieloma wyzwaniami. Wkrótce po przyjeździe na prowincję okazuje się, że dzieci muszą obejść się bez Wi-Fi i ukochanych elektronicznych gadżetów. Odkrywają natomiast drzewo zamieszkane przez magiczne istoty i razem z nimi przeżywają ciekawe przygody. Dzięki tym magicznym doświadczeniom rodzina na nowo uczy się bycia razem i odkrywa, jak ważne jest wzajemne wsparcie i bliskość. Wizyta w kinie była okazją do wspólnego świętowania, integracji oraz radosnego spędzenia czasu poza szkołą. Dziękujemy Radzie Rodziców za dofinansowanie wyjazdu i uatrakcyjnienie Dnia Dziecka.

