logo

tel. 13 435 08 20

ul. Szkolna 2

38-440 Iwonicz-Zdrój

PASOWANIE NA CZYTELNIKA W NASZEJ SZKOLE!

14 marca pierwszoklasiści zostali oficjalnie przyjęci do grona czytelników naszej biblioteki! Uroczystość przygotowała klasa piąta, przypominając przy tym zasady korzystania z biblioteki i prezentując „Prośby Książek”. Dzieci rozwiązywały zagadki o bohaterach baśniowych, przypominały alfabet i złożyły uroczyste przyrzeczenie czytelnika. Największą atrakcją była podróż „pociągiem” do biblioteki, gdzie każdy pierwszak otrzymał pamiątkowy dyplom i słodką niespodziankę. Dodatkowo wręczono nagrody za konkursy!

Gratulujemy naszym najmłodszym czytelnikom i życzymy wielu wspaniałych przygód z książkami!

Comments are closed.