Uczniowie naszej szkoły brali udział w V edycji Ogólnopolskiej Akcji „Przytul się do drzewa”. Na piątkowym apelu wszystkim uczestnikom zostały wręczone pamiątkowe dyplomy. Dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie.
Na stronie internetowej Strażników Lasów zostały umieszczone „Eko-kolaże” ze zdjęciami wszystkich uczestników. #straznicylasow
Swoje zdjęcia możecie zobaczyć po wejściu na poniższy link
https://straznicylasow.pl/wp-content/uploads/2025/10/Przytul%202025%20cz-5-www.jpg

