logo

tel. 13 435 08 20

ul. Szkolna 2

38-440 Iwonicz-Zdrój

NASZĄ SZKOŁĘ ODWIEDZIŁ ŚWIĘTY MIKOŁAJ!

W piątek, 5 grudnia, w naszej szkole pojawił się wyjątkowy gość – Święty Mikołaj, na którego z niecierpliwością czekały wszystkie dzieci. Uczniowie klas 1–3 powitali go z ogromną radością, a w szkolnych korytarzach od rana panowała świąteczna atmosfera. Mikołaj odwiedził każdą klasę, rozmawiał z dziećmi, słuchał piosenek i wierszyków przygotowanych specjalnie na tę okazję, a następnie wręczył wszystkim uczniom prezenty. Radości, uśmiechów i świątecznego zachwytu nie było końca!

Dziękujemy Mikołajowi za odwiedziny i życzymy, aby jeszcze nie raz zawitał w progi naszej szkoły.

To był dzień pełen magii, uśmiechów i ciepła – dokładnie taki, jakiego potrzebujemy w oczekiwaniu na święta!

Comments are closed.