1 czerwca, w Dniu Dziecka klasy I-III wybrały się na autokarowa wycieczkę do Muzeum Lizaka w Jaśle. Dzieci wzięły udział w warsztatach podczas, których własnoręcznie wykonały kolorowe i pachnące lizaki. Kolejnym punktem programu były warsztaty kulinarne. Uczniowie przygotowali własną pizzę. Każdy mógł zostać małym kucharzem i skomponować swoją ulubioną wersję tego włoskiego przysmaku. Uśmiechy na twarzach i pełne brzuszki, były najlepszym dowodem na to, że wycieczka była udana.

