5 listopada szkolna biblioteka wspólnie z Samorządem Uczniowskim zabrała przedszkolaków i uczniów klas I – III w magiczny świat bajek.
Na uczestników czekało mnóstwo zabawy i uśmiechu – dzieci układały puzzle, rozpoznawały ulubionych bohaterów, odgadywały baśnie po rekwizytach i rozwiązywały zagadki. Punktem kulminacyjnym była inscenizacja ,, Calineczki”, która zachwyciła małych widzów.
Młodsi uczniowie wykazali się doskonałą znajomością bajek i ogromnym entuzjazmem. Na zakończenie każda drużyna otrzymała pamiątkowy dyplom, słodką niespodziankę i porcję suszonych owoców.
To był naprawdę bajkowy dzień pełen uśmiechów, zabawy i wspólnej radości.

