Wzorem lat ubiegłych również w tym roku młodzież ze Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Rąba, odwiedziła groby nauczycieli i pracowników szkoły. Zapalając symboliczny znicz w chwili zadumy odmówiła modlitwę i podziękowała za wieloletnią pracę na rzecz szkolnej społeczności.

